
YVF Seri Varyab Frekans Asynchrone motè
YVF Seri Varyab Frekans Asynchrone motè
Gwosè ankadreman: 63-355
Sòti pouvwa: 0.12-315 kW
Rated Voltage: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 550 V, 660 V, 690 V
Rated Frekans: 0-50 Hz, 50-100 Hz
Guangzhou Haoqing mekanik ak elektrik ekipman co, Ltd se youn nan dirijan manifaktirè yo ak Founisè ki nan yvf seri varyab frekans asynchrone motè nan peyi Lachin. Byenveni nan achte segondè -klas yvf seri frekans varyab asynchrone motè te fè nan peyi Lachin isit la nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri ki ba.
|
YVF Seri Varyab Frekans Asynchrone motè |
|
| Gwosè ankadreman | 63-355 |
| Sortie pouvwa | 0.12-315 kW |
| Rated Voltage | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Rated Frekans | 0-50 Hz, 50-100 Hz |
| Klas izolasyon | F oswa H |
| Devwa | S1, Devwa Inverter, Devwa VFD |
| Klas Pwoteksyon | Kalite totalman fèmen, IP55, IP56 |
| Metòd refwadisman | IC416, Force Fan Cooling |
| Montaj | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Tanperati anbyen | -20 degre -40 degre Lòt Tanperati ka Customized |
| Altitid | Mwens pase oswa egal a 1000 m Lòt altitid ka Customized |
| Bobin stator |
100% pi bon kalite kwiv pa vakyòm presyon enpregnasyon (VPI) |
| Thermistor (PTC, PT100), aparèy chofaj disponib sou demann | |
| Bobin rotor | Ekirèy-kaj |
| Estanda | IE2 Segondè-Efikas |
| Eff. Klas | IE1 |
| Long arbr ka Customized | |
Apèsi sou pwodwi:
Seri YVF twa -motè endiksyon faz (motè frekans varyab, motè konvètisè frekans, motè elektrik endiksyon VFD) apwopriye kòm premye motè pou metaliji, chimi, twal, famasi, enprime, anbalaj ak endistri manje sou machin oswa ekipman ki bezwen vitès reglabl, tankou fanatik, ponp, machin kontwòl nimerik, sant machinn, elatriye.
Seri YVF twa-motè endiksyon faz yo pwodui selon estanda ISO 9001. Seri YVF twa -motè endiksyon faz konfòme yo ak estanda IEC60034 epi tou satisfè ak depase efikasite minimòm evalyasyon enèji AS/NZS 1359.5:2004.
Seri YVF twa -motè endiksyon faz yo ofri efikasite segondè, bri ki ba, vibrasyon ki ba ak evalyasyon koupl fèmen.
Pou plis done teknik ak dimansyon motè, tanpri kontakte nou



Baj popilè: yvf seri varyab frekans asynchrone motè, Lachin yvf seri varyab frekans asynchrone motè manifaktirè, Swèd, faktori
Voye rechèch










