
IE2 AC motè
YE2 Seri IE2 High -Efikas twa-faz endiksyon AC motè
IE2 AC motè
YE2 Seri IE2 High -Efikas twa-faz endiksyon AC motè
Gwosè ankadreman: 63-355
Sòti pouvwa: 0.12-315 kW
Guangzhou Haoqing mekanik ak elektrik ekipman co, Ltd se youn nan dirijan manifaktirè yo ak founisè ie2 ac motè nan peyi Lachin. Byenveni nan achte segondè -klas ie2 AC motè te fè nan Lachin isit la nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri ki ba.
| YE2 Seri IE2 High -Efikas twa-faz endiksyon AC motè | |
| Gwosè ankadreman | 63-355 |
| Sortie pouvwa | 0.12-315 kW |
| Rated Voltage | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Rated Frekans | 50 Hz, 60 Hz |
| Klas izolasyon | F oswa H |
| Devwa | S1 |
| Klas Pwoteksyon | Kalite totalman fèmen, IP54, IP55, IP56 |
| Metòd refwadisman | IC411, IC416, IC410, IC511 |
| Montaj | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Tanperati anbyen | -20 degre -40 degre Lòt Tanperati ka Customized |
| Altitid | Mwens pase oswa egal a 1000 m Lòt altitid ka Customized |
| Bobin stator | 100% pi bon kalite kwiv pa vakyòm presyon enpregnasyon (VPI) |
| Thermistor (PTC, PT100), aparèy chofaj disponib sou demann | |
| Bobin rotor | Ekirèy-kaj |
| Estanda | IEC60034, IEC motè |
| Eff. Klas | IE2 Segondè-Efikas |
| Long arbr ka Customized | |
Apèsi sou pwodwi:
Twa-motè AC asynchrone faz (IE2) nan seri YE2 a se nan liy ak estanda efikasite twazyèm (IE2) nan dispozisyon ki nan GB 18613 -2012 limit efikasite enèji ak evalyasyon efikasite enèji ti ak mwayen-motè asynchrone twa faz. Ak amelyorasyon nan efikasite nan konsepsyon li yo an liy ak kondisyon eta a sou ekonomize enèji ak rediksyon konsomasyon nan sektè fabrikasyon an.
YE2 seri motè ak dimansyon aliye an akò ak estanda IEC60034, Li gen bon karakteristik tankou estrikti pi gwo, aparans atire, bri ki ba, efikasite segondè, klas pwoteksyon segondè ak klas izolasyon segondè. YE2 seri motè yo ka lajman itilize nan divès kalite machin itilizasyon jeneral tankou fanatik, ponp, zouti machin, konpresè, transpò ak sou sa.
Pou plis done teknik ak dimansyon motè, tanpri kontakte nou



Baj popilè: ie2 AC motè, Lachin ie2 AC motè manifaktirè, Swèd, faktori
Voye rechèch









