
IE3 motè elektrik
YE3 Seri IE3 High-Efikasite Twa-Motè Endiksyon Faz
Gwosè ankadreman: 63-400
Sòti pouvwa: 0.18-500 kW
Rated Voltage: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 550 V, 660 V, 690 V
Rated Frekans: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing mekanik ak elektrik ekipman co, Ltd se youn nan dirijan manifaktirè yo ak founisè ie3 motè elektrik nan peyi Lachin. Byenveni nan achte segondè -motè elektrik ie3 te fè nan peyi Lachin isit la nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri ki ba.
| YE3 Seri IE3 High-Efikasite Twa-Motè Endiksyon Faz | |
| Gwosè ankadreman | 63-400 |
| Sortie pouvwa | 0.18-500 kW |
| Rated Voltage | 380 V,400 V,415 V,440 V , 460 V ,550V,660V,690V |
| Rated Frekans | 50 Hz, 60 Hz |
| Klas izolasyon | F oswa H |
| Devwa | S1 |
| Klas Pwoteksyon | Kalite totalman fèmen, IP55, IP56 |
| Metòd refwadisman | IC411, IC416, IC410, IC511 |
| Montaj | B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Tanperati anbyen | -20 degre -40 degre Lòt Tanperati ka Customized |
| Altitid | Mwens pase oswa egal a 1000 m Lòt altitid ka Customized |
| Bobin stator | 100% pi bon kalite kwiv pa vakyòm presyon enpregnasyon (VPI) |
| Thermistor (PTC, PT100), aparèy chofaj ki disponib sou demann | |
| Bobin rotor | Ekirèy-kaj |
| Estanda | IEC60034, IEC motè |
| Eff. Klas | IE3 Segondè-Efikas |
| Long arbr ka Customized | |
Apèsi sou pwodwi:
Twa-faz asynchrone AC motè (IE3) nan seri YE3 a se nan liy ak estanda efikasite segondè (IE3).
YE3 seri motè ak dimansyon aliye an akò ak estanda IEC60034, Li gen bon karakteristik tankou estrikti pi gwo, aparans atire, bri ki ba, efikasite segondè, klas pwoteksyon segondè ak klas izolasyon segondè. YE3 seri motè yo ka lajman itilize nan divès kalite machin itilizasyon jeneral tankou fanatik, ponp, zouti machin, konpresè, transpò ak sou sa.
Pou plis done teknik ak dimansyon motè, tanpri kontakte nou


Baj popilè: ie3 motè elektrik, Lachin ie3 motè elektrik manifaktirè, Swèd, faktori
Voye rechèch









