
YGFFB-185-TH kliyan espesifik motè pou tab woulo
YGFFB-185-TH motè pou woulo tab la
Gwosè ankadreman Customized: 124
Sòti pouvwa: 2 kW
Voltaj nominale: 380 V
Rated Frekans: 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co, Ltd se youn nan dirijan manifaktirè yo ak founisè nan ygffb -185-th kliyan espesifik motè pou roulo tab nan Lachin. Byenveni nan achte segondè-klas ygffb-185-th kliyan motè espesifik pou roulo tab te fè nan peyi Lachin isit la soti nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri ki ba.
|
YGFFB-185-TH motè pou woulo tab la |
|
| Gwosè ankadreman Customized | 124 |
| Sortie pouvwa | 2 kW |
| Rated Voltage | 380 V |
| Rated Frekans | 60 Hz |
| Klas izolasyon | F oswa H |
| Devwa | S1 |
| Klas Pwoteksyon | Totalman fèmen Kalite IP54 |
| Metòd refwadisman | IC410 |
| Montaj | B3 |
| Tanperati anbyen | -20 degre -50 degre |
| Altitid | Mwens pase oswa egal a 1000 m |
| Bobin stator |
100% pi bon kalite kwiv pa vakyòm presyon enpregnasyon (VPI) |
| Bobin rotor | Ekirèy-kaj |
| Estanda | Motè Customized, Motè ki pa-estanda |
Apèsi sou pwodwi:
YGFFB-185-TH Motè pou roulo tab, Customized pou Azi Steel nan Filipin yo.
Customized pou liy pwodiksyon kliyan an, parfe matche ak ekipman kliyan an.
Pou paramèt detaye ak desen motè sa a, tanpri kontakte nou.
Baj popilè: ygffb-185-th kliyan motè espesifik pou roulo tab, Lachin ygffb-185-th kliyan motè espesifik pou manifaktirè roulo tab, Swèd, faktori
Voye rechèch








