
YR Seri Low Voltage glise-Motè AC bag yo
YR seri glisman-motè AC bag (motè rotor blese)
Gwosè ankadreman: 132-450
Sòti pouvwa: 3-800 kW
Rated vòltaj: 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, lòt vòltaj ka Customized
Rated Frekans: 50 Hz, 60 Hz
Guangzhou Haoqing Mechanical And Electrical Equipment Co, Ltd se youn nan dirijan manifaktirè yo ak founisè nan seri ane ki ba vòltaj glise -bag motè AC nan Lachin. Byenveni nan achte segondè -klas ane seri ba vòltaj glise- bag AC motè te fè nan Lachin isit la nan faktori nou an. Tout pwodwi Customized yo ak kalite siperyè ak pri ki ba.
|
YR seri glisman-motè AC bag (motè rotor blese) |
|
| Gwosè ankadreman | 132-450 |
| Sortie pouvwa | 3-800 kW |
| Rated Voltage | 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, lòt vòltaj ka Customized |
| Rated Frekans | 50 Hz, 60 Hz |
| Klas izolasyon | F oswa H |
| Devwa | S1, Lòt devwa ka Customized |
| Klas Pwoteksyon | Kalite totalman fèmen, IP55 |
| Metòd refwadisman | IC411, Lòt metòd refwadisman ka Customized |
| Montaj |
B3,B35,V1,V5,V6,B5 |
| Tanperati anbyen |
-20 degre -40 degre, Lòt Tanperati ka Customized |
| Altitid |
Mwens pase oswa egal a 1000 m Lòt altitid ka Customized |
| Bobin stator |
100% pi bon kalite kwiv pa vakyòm presyon enpregnasyon (VPI) |
| Thermistor (PTC, PT100), aparèy chofaj disponib sou demann | |
| Bobin rotor |
Blesi-Rotor, 100% kwiv pi |
| Estanda | IEC60034, IEC motè |
| Voltage rotor |
Fè Customized |
| Long arbr ka Customized | |
Apèsi sou pwodwi:
YR Low Voltage Three-Faz Slip Ring Motors se fèmen blese rotor twa-faz asynchrone motè, se pwodwi a nouvo jenerasyon ak dènye konsepsyon nan Lachin. Se klas pouvwa a ak gwosè aliye nan motè seri sa a aplike nan estanda entènasyonal IEC72 la. Motè a ka jwenn bon pèfòmans demaraj (Lè pi piti aktyèl kòmanse, pi gwo koupl kòmanse) ak ti kontwòl vitès ranje atravè koneksyon ekstèn bouk rotor nan rezistans. Li lajman itilize lè sa nesesè pi gwo koupl kòmanse pase ekirèy -kalòj rotor motè; oswa lè kapasite kloti elektrik pa ase yo kòmanse ekirèy-motè rotor kaj, kòmanse souvan, kòmanse tan pi long oswa konekte arbr elektrik kòm transmisyon synchrone. Pou egzanp, machin koupe metal, ékrazan, moulen glòb, COMPRESSOR, moulen sik, windlass, senti kondwi ak lòt ekipman mekanik ki nesesè pou kòmanse chaj lou ak kout -tan. Motè a gen avantaj kòm efikasite segondè, kapasite surcharge, bri ki ba, ti Vibration, estrikti serye, bèl fòm ak sou sa, espesyalman anfòm pou ekspòtasyon separe oswa asòti, oswa asòti ak ekipman enpòte, te vin pwodwi prensipal ekspòtasyon nou an.
Pou plis done teknik ak dimansyon motè, tanpri kontakte nou





Baj popilè: ane seri ba vòltaj glise -bag ac motè, Lachin ane seri ba vòltaj glise -bag ac motè manifaktirè, founisè, faktori
Voye rechèch











